Menu / szukaj

Street workout w OSiR Sokółka!

street_2016_workout-010

Street workout cieszy się w Polsce coraz większym zainteresowaniem. W całym kraju powstają place z poręczami umożliwiające trening kalisteniki na świeżym powietrzu. W Sokółce również jest grono osób trenujących tę formę aktywności fizycznej, którzy do tej pory mieli mocno ograniczone możliwości. W poniedziałek 12 grudnia otwarty został pierwszy w naszym mieście plac street woroutowy, który znajduje się przy skateparku obok Krytej Pływalni OSiR w Sokółce.

Bogaty zestaw poręczy umożliwiający wykonywanie szerokiej gamy ćwiczeń. Z pewnością nowy sprzęt sportowy zachęci wielu mieszkańców naszej gminy do aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Plac street workout został ufundowany przez firmę Celsium, a całkowity koszt zakupu i montażu sprzętu wyniósł około 14000 złotych. W uroczystościach otwarcia urządzeń street workout wzięli udział: Burmistrz Sokółki Ewa Kulikowska, Dyrektor OSiR w Sokółce Piotr Rygasiewicz, przedstawicielka zarządu Celsium Dagmara Nowak Trochimiuk oraz inicjator powstania tego typu obiektu w Sokółce Kamil Bielawski.

Regulamin:
regulamin