Menu / szukaj

Mikołajkowe spotkanie na lodzie już za nami!

p1630276

Pierwsze Mikołajki pod Patronatem Burmistrza Sokółki na nowo powstałym sztucznym Lodowisku Miejskim już za nami! Mimo mroźnej aury gorąca atmosfera oraz humory dopisywały wszystkim zgromadzonym gościom: uczestnikom wyścigów, ich rodzinom oraz pozostałym kibicom. Podczas tego odświętnego spotkania zostały rozegrane pierwsze oficjalne zawody łyżwiarskie, w których udział wzięła pokaźna grupka najmłodszych – przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych.

Wszyscy wspaniali młodziutcy zawodnicy zasługują na wielkie słowa uznania za odwagę, gdyż niektórzy ze startujących dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tym zimowym sportem. A jako, że podczas całych zawodów był z nami obecny Święty Mikołaj – w podzięce za ich trud nie mogło obejść się bez nagród w postaci słodkich upominków. Najlepsi łyżwiarze uhonorowani zostali również medalami. Natomiast nieco starsi miłośnicy zimowych sportów z pewnością czekali na mecz hokeju na lodzie, w którym zmierzyły się dwie znakomite teamy „Samorządowcy” kontra „Reszta Świata”. Popis wielkiej gry łyżwiarskiej został poprzedzony występem naszych niezastąpionych sokólskich mażoretek. Po 30-minutowym wyczerpującym spotkaniu – dwóch tercjach i rzutach karnych przedstawiciele instytucji musieli uznać wyższość rywali, ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 9:5 dla „Reszty Świata”. Zawodnicy wystąpili w specjalnych ochraniaczach i strojach, które na potrzeby meczu udostępnił Klub Hokejowy Husaria Białystok. Bardzo dziękujemy za to, jak również za nagrody rzeczowe ufundowane przez tenże Klub!

Dziękujemy wszystkim za wspaniałą, wspólną zabawę! Zapraszamy do korzystania z Lodowiska Miejskiego!

Pamiętajmy – ruch na świeżym powietrzu to samo zdrowie!