Menu / szukaj

LODOWISKO już jest!

p1620705

Od wczoraj wszyscy miłośnicy zimowych sportów mogą korzystać z nowo otwartego sztucznego Lodowiska Miejskiego. W inauguracji obiektu, oprócz licznie przybyłych mieszkańców, wzięli udział Gospodarze naszego miasta – Burmistrz Sokółki Ewa Kulikowska i Zastępca Burmistrza Adam Kowalczuk, Dyrektor OSiR Piotr Rygasiewicz, Radni Miejscy oraz ich „młodsi koledzy” Młodzieżowa Rada Miejska. 

Przed publiką swój wspaniały popis taneczny dały sokólskie mażoretki, które jak sami mogliśmy się przekonać na tafli lodu radzą sobie nie gorzej (a nawet lepiej?! :)) niż na stałym gruncie.

Ogromnie cieszy nas fakt, iż pasjonatów łyżwiarstwa w naszym mieście nie brakuje. Od rana przywitaliśmy już na lodowisku wielu „zapaleńców” ;)  tego zimowego sportu. A z godziny na godzinę robi się ich coraz więcej – to bardzo dobrze! Nie ma nic lepszego niż ruch na świeżym powietrzu – nawet gdy lekki mrozik poszczypie nas odrobinę za uszy:)

Łapiemy za łyżwy i śmigiem… ślizzzgiem na LODOWISKO!

Ku przypomnieniu:

Lodowisko jest otwarte w następujących godzinach:

  • dni powszednie (poniedziałek – piątek): 8:00 – 21:00,
  • weekendy (sobota – niedziela): 9:00 – 21:00.

Codziennie przerwa techniczna w godzinach 13:00 – 15:00.

Przez najbliższe dwa tygodnie zarówno wstęp jak i wypożyczenie łyżew całkowicie za darmo! Zachęcamy do przychodzenia ze swoim sprzętem, gdyż posiadamy ograniczony asortyment.

Poniżej do wglądu regulamin lodowiska:

Regulamin lodowiska >>>

Zapraszamy, ZACHĘCAMY!