Menu / szukaj

WSPÓLNIE UPIĘKSZYLIŚMY NASZE MIASTO!

07-P1610896

W dniu dzisiejszym podsumowaliśmy akcję „WSPÓLNIE UPIĘKSZAMY MIASTO SOKÓŁKA 2016”. W imieniu  Burmistrz Sokółki Ewy Kulikowskiej podziękowania wraz ze słodkim upominkiem uczestnikom akcji wręczył dyrektor OSiR Sokółka Pan Piotr Rygasiewicz. Akcja  zorganizowana została  z inicjatywy Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sokółce, przy udziale mieszkańców ulic Grodzieńska i Białostocka. Właściciele/użytkownicy posesji w użyczonych skrzyniach sadzili  dowolne kompozycje kwiatowe, pielęgnując je nawet do późnej jesieni.

Wszystkim gratulujemy zapału, cierpliwości i chęci o dbanie w estetyczny wygląd skrzyń. Państwa praca i zaangażowanie znacząco  wpłynęły na dobry wizerunek naszego miasta.  

Dziękujemy za współpracę i zachęcamy do włączenia się w akcję w przyszłym roku.