Menu / szukaj

Drugi dzień pełen wrażeń-,,Wakacji w mieście”

P1590809

Wczoraj wszystkie grupy udały się do pobliskiego kina ,,SOKÓŁ” gdzie obejrzały bajkę BFG- Bardzo Fajny Gigant. Wszystkie dzieci z zaciekawieniem oglądały bajkę i były ciekawe losami Sophie i Bardzo Fajny Gigant. Po zakończonym seansie w kinie każda z grup udała się na zajęcia. Grupa żeglarska pomaszerowała nad zalew sokólskie gdzie uczyli się żeglować, natomiast grupa sportowa była w Straży Pożarnej gdzie mogli zobaczyć z bliska wozy strażackie oraz jak pracują strażacy. Grupa taneczna udała się do klubu bilardowego- LP Sokółka. Dziewczyny z grupy tanecznej były ciekawe jak się gra w bilarda.

W dniach 25-29 lipiec, dzieci i młodzież będą mogły skorzystać z bezpłatnej nauki jazdy na nartach wodnych, jak również  przejechać się na  dmuchanym bananie i  szybkiej motorówce.
Dnia 25.07 oraz  29.07 atrakcje z motorówkami przeznaczone są dla uczestników wypoczynku „Wakacji w Mieście”.  Natomiast w dniach 26-28 lipca zapraszamy wszystkie chętne dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym z  klas I-VI na bezpłatne przejażdżki motorówką, bananem oraz próbę sił na nartach wodnych.