Menu / szukaj

GRAND PRIX POLSKI w Rowerowej Jeździe na Orientację 2016

DSCF2132

Stowarzyszenie team 360° zachęca do udziału w GRAND PRIX POLSKI Mistrzostwach Polski, Pucharze Podlasia w Rowerowej Jeździe na Orientację 2016.

„Po pierwszych tegorocznych rowerowych zawodach na orientację z CTZ zapraszamy do udziału w kolejnych zawodach. W dniach 26-29 maja 2016 w Czarnej Białostockiej na Podlasiu zostanie rozegrane Grand Prix Polski oraz Puchar Podlasia w Rowerowej Jeździe na Orientację.

Tym razem organizatorem zawodów będzie Stowarzyszenie Team 360° przy współpracy Nadleśnictwa Czarna Białostocka, Nadleśnictwa Krynki i Nadleśnictwa Supraśl. Rywalizacja powinna być bardzo ciekawa, bowiem dla uczestników zostały przygotowane dwie nowe mapy. Podczas Grand Prix Polski zostaną rozegrane także Mistrzostwa Polski na dystansie średnim oraz w mieszanych sztafetach sprinterskich, czyli do zdobycia kolejne piękne medale, również w kategorii weteranów.

W czwartek 26.05. nad zalewem Czapielówka w Czarnej Białostockiej o godzinie 15:00 rusza start dystansu średniego, będą to jednocześnie Mistrzostwa Polski. W piątek 27.05 rywalizacja przenosi się do Sokółki, gdzie na Uroczysku Buchwałowo zostaną rozegrane zawody na dystansie medium, start o godzinie 11:00. Tego samego dnia po południu od godziny 15:30 rywalizacja przenosi się do Poczopka – dystans sprint. W sobotę 28.05 o godzinie 10:30 rusza start zawodów w Supraślu – tym razem będziemy jeździć po tym mieście, aby po południu od godziny 15:30 przenieść się w tereny leśne /okolice Ożynnika/ na dystans średni. Całą czterodniowe zmagania zakończy w niedzielę 29.05. dystans klasyczny, który zostanie rozegrany w Czarnej Białostockiej – start i meta nad Zalewem Czapielówka od godziny 10:30. Serdecznie zapraszamy do udziału i spróbowania Swoich sił w orientowaniu się w terenie z mapą na rowerze, można też wybrać się na spacer z mapą.” – czytamy w zaproszeniu od Pana Wojciecha Borysa.