Menu / szukaj

„Ferie w mieście 2016” zakończone – fotorelacja :)

P1540912

Kochani obozowicze jak ten wspólnie, cudownie spędzony czas szybko nam zleciał. Aż chciałoby się więcej… .                          

Niestety najwyższa pora pakować tornistry i wracać do szkoły.

Jednak w to niedzielne popołudnie zatrzymajmy się jeszcze na chwilę i razem prześledźmy wspólnie napisaną wspaniałą historię, uwiecznioną w tej fotorelacji.

W zimowych „Feriach 2016” – dwóch turnusach wzięło łącznie udział 90 dzieci z Gminy Sokółka. Nasi obozowicze byli podzieleni na trzy grupy tematyczne – taneczną, ogólnosportową i pływacką. Przez te dwa tygodnie dzieci miały możliwość uczestniczenia w licznych atrakcjach związanych z aktywnością fizyczną, rekreacją i edukacją, m.in. były to: łyżwy na lodowisku BOSiR, wizyta w Muzeum Wojska w Białymstoku, Aquapark w Suwałkach oraz narty biegowe w Malawiczach Dolnych. Z kolei w Sokółce nasze zgrane brygady uczestniczyły w zajęciach prowadzonych przez Bubustację, Odjazdowo, Smykolandię i Klub Bilardowy LP. Nad bezpieczeństwem i wspaniałą zabawą uczestników podczas „Ferii w mieście 2016” dzielnie pieczę sprawowali niezastąpieni: Zdzisław Sidorowicz, Jarosław Nelke, Anna Lisowska, Inessa Tokhvin, Krystian Markowski, Krzysztof Staranowicz, Krzysztof Zaniewski, Piotr Lisowski, Cezary Kondrusiewicz, Paweł Piliczuk oraz Radosław Kabelis.

Teraz z niecierpliwością czekamy na letnią edycję wypoczynku. Osoby zainteresowane zachęcamy do śledzenia naszej strony www.osir.sokolka.pl, na której będą umieszczane informacje na temat zapisów na półkolonie „Wakacje w Mieście 2016”.

(PS)