Menu / szukaj

Obozowicze z wizytą na polskim biegunie zimna!

034-P1540844

Wczoraj nasi drodzy obozowicze wraz z wychowawcami i instruktorami pływania udali się na polski biegun zimna czyli do Suwałk. Swoje pierwsze kroki skierowali w stronę potężnego miejskiego Aquaparku. Tam wodnym szaleństwom nie było końca: zjeżdżalnie, tunele wodne oraz baseny rekreacyjne z licznymi atrakcjami – wszyscy byli zachwyceni. Dzieciaki miały możliwość przetestowania i udoskonalenia umiejętności nabytych podczas wcześniejszych zajęć na Krytej Pływalni.

Następnie, aby nieco się wyciszyć i odpocząć po hulankach na basenie cała ekipa przeniosła się na seans filmowy do miejscowego kina. Animacja „Alvin i wiewiórki” oraz serwowane kubły popcornu sprawiły, że ten dzień był jeszcze bardziej pozytywny i radosny. Wcześniej nasza zgrana brygada, aby naładować swoje akumulatory po aqua wysiłku „zahaczyła” o pobliski Mcdonald’s. Nieco zmęczeni, ale odprężeni i radośni, po długiej drodze wszyscy szczęśliwie powrócili do swoich domów.

Dzisiaj czekamy już na powrót małych obozowiczów, którzy na zakończenie całych „Ferii w mieście 2016” udały się na wycieczkę do Białegostoku. —> Kierunek miejskie lodowisko i pizzeria „Savona”.

 

(PS)