Menu / szukaj

Tory do Narciarstwa Biegowego Nieczynne!

http://g.gazetaprawna.pl/
http://g.gazetaprawna.pl/

Z przykrością informujemy, że z powodu obfitych opadów deszczu tory do narciarstwa biegowego zostały zamknięte, nieczynna będzie też wypożyczalnia sprzętu. Jeśli warunki atmosferyczne się poprawią tory i wypożyczalnia wznowią funkcjonowanie w przyszłym tygodniu. Z tego miejsca zapraszamy na inne atrakcje Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sokółce: 

Zajęcia z gry w bilard odbywać się będą we wtorki, czwartki i piątki w godzinach 10:00 – 15:00. W pokoju 205 w budynku krytej pływalni. Nad przebiegiem zajęć czuwać będzie wykwalifikowany instruktor. – uczestnictwo oraz sprzęt bezpłatnie.

……………………………………………

Zapraszamy też uczniów Sokólskich Szkół na boisko piłkarskie ze sztuczną murawą w godzinach 12:00 – 15:00, w pozostałych godzinach boisko przeznaczone jest na wynajmy.
– wstęp bezpłatny.

……………………………………………

Na Krytą Pływalnię zapraszamy dzieci i młodzież szkolną w wieku 5-25 lat na wejście na krytą pływalnię w cenie 3 zł za godzinę! Osoby niepełnosprawne oraz dzieci w wieku 0-4 latka mogą skorzystać z pływalni bezpłatnie. Specjalnie dla najmłodszych gości pływalni w godzinach 10:00 – 12:00 w brodziku przygotowany jest sprzęt do gier wodnych: siatkówka, koszykówka, piłka ręczna. Ponadto sauny oraz jacuzzi czynne będą w godzinach 8:00-21:45!

……………………………………………

OSiR w Sokółce oraz Akademia Sportów Umysłowych zapraszają na bezpłatny kurs gry w Brydża dla początkujących! Zajęcia organizacyjne zaplanowane są na 25 stycznia na godzinę 16:00. Zapisy z podaniem imienia i nazwiska oraz roku urodzenia można przesyłać na adres: j-bochenko@wp.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu 507123671.

Zapraszamy!!!