Menu / szukaj

Pożegnaliśmy Wakacje nad Zalewem w Sokółce!

P1480932

W minioną sobotę nad zalewem mieszkańcy Sokółki pożegnali wakacje 2015. Na przybyłych gości czekał szereg atrakcji. O godzinie 10:00 rozpoczął się turniej siatkówki plażowej, a już od godziny 14:00 dzieci mogły skorzystać z bezpłatnych atrakcji takich jak: zjeżdżalnie dmuchane, gry i zabawy z animatorami, paintball oraz zumba.

 

W czasie gdy dzieci beztrosko bawiły się nad zalewem organizatorzy pieczołowicie pracowali nad dopięciem szczegółów „Ekstremalnej Przeprawy”. Piramida z beli słomy, wraki samochodów, ścianki strażackie to tylko niektóre z przeszkód czekających na zawodników na trasie. „Ekstremalną Przeprawę” poprzedziła „Mini Ekstremalna Przeprawa” dzieci miały do pokonania mini przeszkody z piasku, drewniane pieńki oraz wiele innych. Do rywalizacji przystąpiło 35 śmiałków. Najlepszy okazał się Sokólczanin Piotr Kirpsza. Wśród pań najlepsza okazała się Joanna Gruszewicz również z Sokółki.

Po zakończeniu zmagań najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni przez Marszałka Województwa Podlaskiego Mieczysława Baszko, Zastępcę Burmistrza Sokółki Adama Kowalczuka oraz Dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sokółce Piotra Rygasiewicza.
W rywalizacji siatkarzy plażowych najlepsi okazali się: Piotr Andraka i Piotr Muszyński z Białegostoku, tuż za nimi uplasowali się Sokółczanie: Rafał Czarnecki i Mateusz Tomaszewski, a trzecie miejsce przypadło parze Rafał Sołowiej Chociej.

Kolejnym punktem programu było kino samochodowe oraz dyskoteka plenerowa. Na tarasie widokowym rozstawiono specjalny ekran, na którym wyemitowano film, dźwięk można było odbierać w radiach samochodowych.
Na sennie wystąpiło 4 DJ’ów: Mr. Whooo, DJ Harry, DJ Matson oraz Mistrz Polski DJ Salis. Przed występem mistrza odbył się pokaz laserowy. Fantastyczna projekcja kolorowych strumieni światła przy odpowiedniej oprawie muzycznej była świetnym uzupełnieniem występów DJ’ów. Dyskoteka zakończyła się punktualnie o godzinie 24.

Organizatorami Pożegnania Wakacji 2015 byli:

Urząd Miejski w Sokółce,
-Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sokółce,
-Sokólski Ośrodek Kultury.