Menu / szukaj

Wielkie Grillowanie nad Zalewem!

P1320868

W niedzielę 6 lipca nad zalewem w Sokółce gościliśmy kolejną edycję „Wielkiego Grillowania z Kurczakiem”. Jak co roku impreza przyciągnęła mnóstwo ludzi. Organizatorzy zadbali o to, aby nie zabrakło atrakcji. Na przybyłych gości czekały: koncerty, pokazy szlacheckie, wystrzały z armaty, konkursy kulinarne oraz sprawnościowe, zawody sportowe i oczywiście wspólne grillowanie przygotowane dla wszystkich uczestników przez firmę Eko-Gril.

Od koncertu zespołu „Golden” rozpoczęły się obchody „Wielkiego Grillowania z Kurczakiem”. Świetne przeboje oraz pokazy towarzyszących tancerek rozgrzały tłumnie zgromadzoną publiczność. Po zakończeniu pierwszego koncertu przyszedł czas na biesiadę szlachecką wraz z konkursami kulinarnymi i sprawnościowymi, zabawom towarzyszyły wystrzały z armaty oraz muszkietu. Dzieci oraz młodzież mieli okazję spróbować swoich sił w kulinarnych zmaganiach. Kolejnym punktem programu był koncert Jarka Rynkiewicza wraz z zespołem. Tuż po występie na scenę weszli siatkarze, którzy tego dnia rywalizowali w turnieju eliminacyjnym mistrzostw województwa podlaskiego w siatkówce plażowej mężczyzn. Nagrody zawodnikom wręczył zastępca dyrektora OSiR w Sokółce Piotr Rygasiewicz oraz prezes firmy Eko-Gril Alfred Głuszyński. Następnie organizatorzy zaprosili uczestników imprezy na pokaz kulinarny „Kurczak z pomysłem” – mistrz kuchni ormiańskiej Sako Chician.


Na zakończenie wystąpił zespół „Imperium” – w rytmie przebojów disco polo zakończyły się tegoroczne obchody „Wielkiego Grillowania z Kurczakiem”.