Menu / szukaj

Zakończyły się rozgrywki Ligi Tenisa Ziemnego 2013!

tenis

Już od wczesnych godzin porannych, w niedzielę 27 października korty tenisowe OSiR w Sokółce tętniły życiem. Tego dnia tenisiści biorący udział w lidze musieli rozegrać zaległe mecze, ponieważ na godzinę 13:00 zaplanowano uroczyste zakończenie rozgrywek oraz uhonorowanie najlepszych zawodników. Podczas ostatnich meczy i oficjalnego podsumowaniu ligi towarzyszyła bardzo dobra pogoda, jak na tę porę roku.

W ramach powyższych rozgrywek 9 tenisistów z Sokółki, Krynek Wasilkowa oraz Czarnej Białostockiej rozgrywało mecze każdy z każdym. Rywalizacja trwała ponad 3 miesiące, w tym czasie rozegrano 36 meczy, które przyniosły następujące rozstrzygnięcia:

1. Rafał Bielski
2. Jakub Kasperuk
3. Andrzej Romaniuk
4. Krzysztof Tumiel
5. Maciej Koperski
6. Lech Pilcicki
7. Mirosław Bielawski
8. Wiesław Ejsmont
9. Piotr Giedyk

Każdy z zawodników otrzymał pamiątkowy puchar oraz nagrodę rzeczową w formie sprzętu sportowego do gry w tenisa.
Udane rozgrywki w 2013 roku napawają optymizmem na przyszłość. Na zakończenie Dyrektor OSiR w Sokółce zapewnił, że za rok z pewnością można spodziewać się organizacji kolejnej edycji Ligi Tenisa Ziemnego.

Z tego miejsca uprzejmie informujemy, iż w związku z dobrą pogodą korty tenisowe Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sokółce są w dalszym ciągu czynne w godzinach 7:00 – 21:30.